Recenze Walmark

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

• Velmi rychle pomáhá
  • Cena, mohla by mít menší.

Urinal Akut funguje tak jak slibuje. 1tableta denně, zbavil mě pálení a rychlý účinek na zánět močových cest. Je také zklidňující. Je to sice potravinový doplněk stravy, ale za mě nejlepší na trhu! Zabere okamžitě. Jen ta cena by mohla být menší, zejména pro důchodce. Top potravinový doplněk! Doporučuji

Walmark Santoin zubní pasta paradent. 100ml

Ověřený zákazník Testuj.to Vanesa

• Rychlost fungování
  • Skvělý i jako prevence
  • Málo tabletek

nejlepší výrobek na trhu z řady zboží pro rychlou pomoc při infekci močových cest, doporučuji a opravdu ručím za účinek, lze i preventivně. Kupuji ho již řadu let. Začínám ho užívat ihned, na nic nečekám. Pak mi stačí užívat ho jen 3 dny a jsem v pořádku. Začínám užívat, jakmile mám drobné náznaky. Jediné mínus je že tabletek málo.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzka

Přidáno: 12. srpna 2023

• Silnější dávka
  • Účinnost
  • Uleví od bolesti
  • Malé tobolky
  • Vyšší cena
  • Balení by mohlo být klidně větší

Na urinal Akut nedám dopustit! Kvůli velmi častým infekcím močových cest ho nosím neustále sebou! Při začínajících obtížích a okamžitě nasazeném urinalu už mě několikrát zachránil před antibiotiky. když mě čekají rizikové aktivity (vodactvi, plavání, paddleboard, večerní posezení venku kdy je riziko prochladnuti) tak si beru tobolku i preventivně. Těm, které trpí na záněty doporučuji mít u sebe v kabelce jako první pomoc!

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Přidáno: 11. srpna 2023

• Učinnost
  • Balení
  • Velikost

Urinal akut jsem užívala již dříve. Určitě doporučuji začít užívat ihned při objevení problému s močovými cestami. Balení 10ti tablet pro zažehnání postačí, jelikož je jedna tableta na den. Velikost tablety taky není žádná ohromná takže se dá bez problémů spolknout i mě, která s tím mám veliký problém. Užívá se pouze jedna tableta denně, což není tedy žadný problém. Nemusíte myslet na přesnou hodinu užívání. 3 dny trvalo než jsem pocítila úlevu. Za další 3 dny jsem měla po problému, ale balení jsem i tak samozřejmě dobrala. Za mě všem doporučuji určitě užívat!

Ověřený zákazník Testuj.to Gabriela

• Dávkováni

Urinal akut je velice moderni přípravek. Velice výhodný je že se denně dává jen jedna tableta.Složeni výrobku je na přírodni bázy bez přidání cukru a bez lepku.Tablety jsou velikostně vhodné i pro y kteří špatně polykají léky. Velice doporučuji v rychlosti zabíráni

Ověřený zákazník Testuj.to Blanka

Zakoupeno v Testuj.to

• rychlá úleva od bolesti
  • barva tablet-nejdou zaměnit

Doplněk stravy Urinal Akut jsem vyzkoušela poprvé. Byla jsem velmi mile překvapena tím, jak rychle zafungoval. Během 3 dní problémy zmizely. Skvělé. Nevím kolik bych musela sníst brusinek, abych se v tak krátké době zbavila bolesti a nepříjemných pocitů. Přípravek mohu s klidným svědomím doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• účinnost
  • forma tablet

Vyzkoušela jsem spoustu produktů ke zmírnění bolestí spojených se zánětem močových cest, na které často trpívám, ať už ve formě tabletek, tak také čajů či brusinek .... Na urinal akut nedám dopustit. Je to jediný produkt, který mi účinně zabírá a navíc velmi rychle.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina Dušková

• Design
  • Účinek hned druhy den
  • Snadné dávkování
  • O nicem nevim

Urinal Akut jsem začala používat hned pri prvních příznacích zánětu močových cest. Musím pochválit, ze hned druhý den jsme citila velkou úlevu od bolesti a častého močení. Třetí den příznaky úplně vymizely. Užívá se jen jedna tabletka denne, takže nic složitého. Nejen, ze Urinal Akut má pěkný design, ale opravdu funguje.

Ověřený zákazník Testuj.to Vlasta

• Ano
  • Nemam žádný namitky

Urinal Akut bych doporučila všem ženám co trpí na záněty močových cest byla jsem velmi překvapena že po jedné tabletě Urinalu Akut přišla hned úleva od bolesti také ma i příjemnou sladkou chuť ne jako jiné hořké tabletky a dobře se dá i polknout s Urinal Akut jsem velmi spokojená a určitě ho budu užívat vždy při každém problémů se zánětem y

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Balení
  • Snadné používání
  • Stačí jedna tableta denně což je super

Musím říct že zánět mívám často a stačí mi k tomu málo.A je to pravdu nepříjemné hlavně trávit čas u lékaře ať mi napíše antibiotika jelikož mi v lékárně nic jiného nezabiralo.Velice mě překvapilo že stačí jen jedna tableta denně a účinnost je rychlá do tří dnů cítím úlevu.Doberu celé balení a mám klid.

Ověřený zákazník Testuj.to Dana

• Ucinek
  • Velikost tabletek tak akorat na polykani
  • Bez vedlejsich ucinku

Urinal akut pouzivam vzdy, kdyz se dostavi neprijemne pocity páleni s rezanim pri moceni, zpusobene nastydnutim. Po dovolene plne dnu stravenych v mokrych plavkach me zachranil. Do dvou dnu jsem pocitila ulevu. Urinal znam dlouha leta, vzdy je to sazka na jistotu, ze pomuze

Ověřený zákazník Testuj.to Renáta

• velikost tablet
  • design balení
  • složení se zlatobýlem a brusinkami

Tablety od společnosti Walmark Urinal Akut pro zdraví močových cest mají příjemnou velikost a barvu. Dají se snadno spolknout. Design krabičky je tradiční, nepřehlédnutelný a typický. Líbí se mi. Složení s vitamínem D, klasickými kanadskými brusinkami a zlatobýlem obecným mi pomáhá s bolestmi dolních močových cest. Bolesti, řezání a pálení ustupuje většinou ihned po podání druhé tablety.

Valosun Minapent se šalvějí 90 tablet

Valosun Minapent se šalvějí 90 tablet

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 7. srpna 2023

• Po roce užívání žádná změna a to ani po přidání druhé kapsle. Potíže nadále přetrvávají.

Ověřený zákazník Testuj.to Renata

Přidáno: 6. srpna 2023

• Rychlá pomoc
  • Užívání jednou denně
  • Přírodní složení

Urinal akut mi byl doporučen v lékárně, pro časté záněty močových cest a splnil má očekávání. Dokáže zmírnit a zastavit příznaky a nepříjemné pocity, jak pálení, časté močení nebo bolest v podbřišku. Beru si ho hned, jakmile se potíže ozvou a zatím vždy účinkoval. Je z přírodních látek a má jednoduché užívání jednu tabletu 1x denně. Určitě doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Jaroslava

Přidáno: 6. srpna 2023

Zakoupeno v Testuj.to

• velmi rychlý nástup účinku
  • snadné užívání
  • dostupnost
  • možnost koupě bez receptu

Urinal Akut ,jsem vyzkoušela již několikrát, prvně na doporučení obvodního lékaře. Překvapila mě malá tableta, která se snadno užívá. Z přiloženého letáku mě zaujalo složení , hlavně že obsahuje rostlinou složkum neobsahuje cukr a je přidán Vitamin D. Tabletu jsem užila prvně , když jsem měla silný zánět a nechtěla jsem užívat antibiotika. Překvapila mě rychlost nástupu účinku , Již druhý den se zmírnilo pálení a nucení na močení. Třetí den přestali bolesti v podbřišku. Dobrala jsem celé balení a kontrolní vyšetření u lékaře dopadlo dobře. Nyní užívám Urinal Akut vždy hned od prvních pocitů řezání, pálení nebo častého močení. Vždy bez užívání antibiotik, Výhoda Urinalu Akut je , že stačí pouze 1 tableta denně a účinek je znát velmi rychle. Mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Sabina

Přidáno: 5. srpna 2023

• Jednoduchost užívání
  • Rychlý účinek

Urinal Akut je můj velmi důležitý pomocník v boji proti prvním příznakům zánětu močových cest. Vždy mi uleví hned první den užívání. Oceňuji i složení bez cukru a lepku. Ihned po první tobolce u mne začnou příznaky ustupovat, v 80 % mi ani doktor nemusí nasazovat ATB. Doporučila bych ho všem ženám, které taky trpí na záněty močového měchýře. Je skvělý i jako prevence, užívám ho preventivně každou dovolenou u moře.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbara

Přidáno: 4. srpna 2023

• Rychlost působení
  • Síla účinku

Trpím často na záněty močových cest a vždy spolehlivě volím Urinal Akut. Tablety mi pokaždé pomohou od bolesti, působí rychle a průběh zánětu zkrátí o několik dní. Když se zánět podchytí v začátcích, není potřeba návštěva lékaře ani předepsaní antibiotik.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

Přidáno: 4. srpna 2023

• Přírodní složky
  • Středně velké tablety
  • Rychlý účinek
  • Malé balení

Poměrně rychlý účinek, při pálení si vezmu jednu tabletu a během pár hodin odezní. Tablety jsou tak akorát velké, dobře se užívají a oceňuji taky přírodní složky, například výtažek z brusinek a zlatobýl. Jediné co bych vytkla, tak to je poměrně malé balení jen 10 tablet, klidně by mohlo být větší.

Ověřený zákazník Testuj.to Ingrid

Přidáno: 3. srpna 2023

• Účinnost
  • Zlepšení po týdnu
  • Kanadská brusinka
  • Zlatobýl obecný
  • Nezajímavý design

Design je za mě jednoduchý a nezajímavý. Po prvním užití tabletky jsem cítila úlevu. Jedna tableta denně a po chvilce vstřebání jsem cítila zlepšení. Při močení už jsem nepociťovala tak silné pálení. Po týdnu užívání už jsem se cítila naprosto bez obtíží avšak jsem raději doužívala všech 10 tablet, které je v balení. Oceňuji, že obsahuje kanadskou brusinku. a že je ve složení přidán také zlatobýl obecný, který podporuje zdraví močových cest.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]