Recenze Walmark

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

Zakoupeno v Testuj.to

• funguje na paměť, soustředění
  • teplejší ruce a nohy
  • lepší výbavnost vzpomínek
  • tablety by mohly být trochu menší

Jestli víte, co znamená, někde hlavu nechat, tak je to, jako byste mě znali. Zapomínání by mohlo být mým druhým jménem. Proto jsem sáhla po ginko, což má být zázračná věc, která pomůže - i když jsem si myslela, že mně nic pomoct nemůže...
Překvapivě mi ale ginko pomohlo - nejenom právě s pozorností či soustředěním (s čímž samozřejmě také souvisí zapomínání...), ale i s lepší výbavností vzpomínek. . A co vnímám jako obří bonus (a hlavně tedy můj partner), jsou teplejší nohy a ruce.

Ověřený zákazník Testuj.to Silvie

• Přírodní složení
  • Obsah hořčíku
  • Snadno se polyká

Produkt mohu doporučit všem, kteří trpí pocitem studených končetin, mě osobně s tímto problémem trochu pomohl. I soustředění a paměť je na tom o něco lépe. Tablety se snadno polykají, nepociťuji žádná negativa na organismus. Plus přikládám přírodnímu složení.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• neutrální chuť
  • velké kapsle

Walmark Ženšen korejský. Za dobu svého testování pozoruji zvýšení energie, kterou potřebuji na celý den, jak v práci tak doma. Určitě budu užívat a doporučit mohu všem, kdo potřebuje především na jaře, kdy je potřeba mít více energie a ´únava bývá veliká.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

Zakoupeno v Testuj.to

• zlepšení pocitu studených nohou
  • lepší zvládání psychického vypětí
  • hořčík je skvělým bonusem

Častost zapíjení dávek mi vcelku vyhovuje. Končetiny již nemam tolik studené. Zvládám nyní lépe přehršel pracovních úkolů, také vcelku zvládám lépe. Ginkgo bilobu s horčíkem a DMAE mohu ostatním ze zkušenosti směle doporučit, je to skvělý prostředek jak zlepšit své zdraví a mysl.

Ověřený zákazník Testuj.to Luděk

• lepší prokrvení končetin
  • tablety se snadno polykají
  • nemám žádné výhrady

Dostal jsem nabídku otestovat produkt od společnosti Walmark - GinkoPrim Max. Zhruba po měsíci užívání pozoruji značné zlepšení soustředění na práci, lépe se koncentruji. Oceňuji, že produkt je obohacen o hořčík, který je tak důležitý pro správné fungování těla.

Walmark Santoin zubní pasta paradent. 100ml

Walmark Santoin zubní pasta paradent. 100ml

Ověřený zákazník MujLekarnik.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v MujLekarnik.cz

• Výborná zubní pasta, doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

• Teplé ruce a nohy.
  • Neužívám před spaním. Zhoršilo by se mi spaní,

Gingo biloba má na moje zdraví velmi pozitivní vliv, mám s ní dobré zkušenosti a s firmou Walmark také, protože má velice kvalitní výrobky. Tento produkt bych doporučila i mám příbuzným, hlavně babičkám, protože mají stále studené ruce a nohy vlivem vysokého cholesterolu.

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

• lepší imunita a paměť
  • malé tablety
  • hořké

První věc, která mě zaujala, bylo jeho pozitivní působení na duševní a fyzickou pohodu. Po pravidelném užívání jsem si všimla zlepšení svého nálady, snížení stresu a zvýšení energie. Moje tělo se zdá být odolnější a lépe schopné bojovat proti infekcím. Jsem také velmi potěšena přírodním složením tohoto produktu. Neobsahuje žádné umělé přísady.

Ověřený zákazník Testuj.to Dana

Zakoupeno v Testuj.to

• Skutečně funguje (výrazné zlepšení soustředění, energie)
  • Navíc s vitaminem E
  • Snadné dávkování
  • Ocenila bych větší a ekologičtější balení (např. v dóze namísto blistrů)
  • Nepocítila jsem vliv na imunitu

Jeden z mála doplňků, kde účinek skutečně pocítíte, a to velmi rychle. Už během druhého týdne jsem měla pocit, že se lépe soustředím a nejsem tolik unavená, přestože zrovna teď mám fyzicky i psychicky velmi náročné období. Ten rozdíl je skutečně znatelný, takže už jsem si objednala další balení, za sebe mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikol

• vysoká dávka extraktu
  • tablety bez chuti a zápachu
  • dávkování 1 tab./denně
  • dlouhodobé užívání pro maximální efekt

Doporučuji každému, kdo chce pro své zdraví udělat maximum. Během užívání tohoto doplňku stravy jsem se cítila v pohodě, méně ve stresu a měla jsem i dostatek energie na všechny sportovní aktivity.
Oceňuji přírodní složení produktu (extrakt z kořene ženšenu) i přidaný vitamín E. Dávkování (1 tableta denně) mi též vyhovovalo a ani s užíváním jsem neměla problém – tablety jsou bez chuti a zápachu.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Energie
  • Zadny

Jsem mama od dvou deti a energie neni nikdy dost. A tyhle vitaminy jsou bomba, povzbudi me na cely den a jsou na prirodni bazi. Doporucila bych tyto vitaminy kazde mamince nebo lidem, co jsou unaveni jen co vstanou z postele nebo v rekonvalescenci. Top produkt

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Snadné užívání
  • vysoký obsah ženšenu, stačí jedna tableta
  • přírodní složení
  • déle trvá než se dostaví efekt

Oceňuji přírodní složení příravku bez zbytečných chemických dodatků. Dávka ženšenu je vysoká, proto stačí užívat jen jednu tabletu denně. Tableta se bez potíží polyká, nemá žádnou nepříjemnou příchuť nebo aroma. Snadno se vyndavá z platíčka, balení nezabírá místo při cestování. Přípravek mi pomohl při překonání jarní únavy, kdy jsem v minulých letech obvykle pociťovala méně energie, zdraví, mívala potíže s udržení pozornosti a ztrácela pohodu. Doplňky stravy od Walmark považuji za spolehlivé a kvalitní, oceňuji také jejich výbornou dostupnost a široký výběr.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Složení

Měla jsem možnost testovat tento doplněk stravy od Walmark a prvotně musím říct, že věřím tomu, že opravdu pomáhá. Testovala jsem ho hlavně za účelem zlepšení paměti a soustředění a v tomto ohledu si troufám říct, že má pozitivní účinky, jen je nutné ho brát déle a samozřejmě pravidelně. Oceňuji přírodní složení produktu. Za mě mohu produkt doporučit a jako bonus je přijatelná cena.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• Účinnost
  • Trochu větší tablety

Po 2 týdnech pravidelného užívání jsem již cítila rozdíl hlavně ve svém chování. Určitě bych tento doplněk doporučila ostatním. Určitě se koupím další balení a v doplňku budu pokračovat, protože se od doby užívaní cítím lépe a vyrovnanější. Zlepšila se mi především stabilita.

Ověřený zákazník Testuj.to Vanda

• přírodní
  • duševně v pohodě
  • dodává energii
  • žádné zápory jsem nezjistila

Příznivý vliv na zdraví dobré
Udržení duševní a fyzické pohody dobré
Soustředění a paměť dobré
Ohlédně sexualního zdraví bych řekla,že je to stejné jak bylo.
Energie větší
Přírodní složení vynikající
Vysoká dávka extraktu v pořádku
Produkt určitě doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• žádný výrazný efekt

Přišlo mi, že přípravek GinkoPrim MAX neměl výrazný vliv na moje zdraví. Snad jen schopnost koncentrace a paměť se zlepšila. I když k nakopnutí mozku více zabírá káva. Pocit studených končetin byl do jisté míry ovlivněn počasím (užívala jsem doplněk při přechodu zima a jara) a tím, zda jsem před spaním sportovala (větší prokrvení). Zcela jsem se toho pocitu však nezbavila. Hořčík jsem užívala i z jiných zdrojů, ale i tak jsem občas mívala křeče. Asi hodně sportuji. Oceňuji přírodní složení přípravku i velikost tablet s ohledem na polykání, ale produkt bych nikomu nedoporučila.

Ověřený zákazník Testuj.to Věra

• doplnění energie
  • zmírnění únavy
  • poměrně vysoká dávka extraktu
  • žádný jsem nezaznamenala

U tohoto doplňku stravy se mi velice líbí přírodní složení včetně potřebného vit. E. Stejně tak je poměrně vysoký obsah extraktu v 1 tobolce, takže není třeba polykat denně x-tobolek. Po užívání se mi zmírnila únava a doplnila tolik potřebná energie. Zvýšení sex. zdraví jsem nezaznamenala :-). I přesto doplněk stravy Walmark Ženšen korejský doporučuji :-)

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Malá velikost tabletek
  • Dobře se polika
  • Studené ruce a nohy

Vitamíny GinkoPrim Max mají pěkné balení. Vitamíny mají ideálni velikost, nezadrhávají se nikde v krku. Což je pro mě dost důležité. Užívání vitamínu Ginko mě přineslo sklidnění. Co se týče paměti tak je néco znát. Míň zapomínám věci, co sem zapomínal hodně.Což je dobře. Vřele doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Veliké balení
  • Lehké polykatelné tablety - velikost
  • Přírodní složení
  • Dostupnost v lékárnách

Ráda doporučím svému okolí. Velice ráda sportuji, takže moje nohy dostávají zabrat. Od narození mám problém se studenými končetinami, hned od rána. Díky GinkoPrimu se toto po několika dnech zlepšilo, po sportu se mi hodi také že produkt obsahuje hořčík, který je při sportu důležitý.
Na paměti jsem zlepšení pocítila asi po 14 dnech. Se synem se učíme písničky a básničky. Nejprve jsem si všimla že mi jde učení rychleji a zároveň mám i větší trpělivost se se synem učit.

Ověřený zákazník Testuj.to Alexandra

• prokrvení končetin

Tablety ginko určitě pomáhají na lepší prokrvení končetin. Oceňuji také přírodní složení produktu a obsah horčíku v tabletách. Zlepšení soustředění jsem nezaznamenala, ale rychleji usínám. Cena odpovídá kvalitě výrobku. Tablety nejsou příliš veliké a poměrně snadno se polykají.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25